Islamska republika Nemačka 2: Britanski pečat
MI 6 uništava Evropsku uniju ratom sa muslimanima koji samo što nije počeo. Prva žrtva terora bila je Srbija. Strah od jake Nemačke pokreće zločine. Komitet 300 stoji iza albanske mafije. Srpsko lukavstvo – slabost. Otkrijte zašto je Rej Ban u Hagu?
Britanski pečat
, drugi tom
Islamske republike Nemačke
, maestralan je špijunski roman koji vas sa lakoćom uvodi u svet intriga, prevara, i obmana. Dejan Lučić, je čovek koji odlično poznaje svetsku zakulisanu politiku On nam otkriva zašto se operacijom
Katapult
Evropa već decenijama puni muslimanima, zašto se Turska vraća na Balkan? Da li je Homeini britanski agent, kao i Rafsandžani, najveći izvoznik pistaća u SAD? Ko stoji iza rata Irana sa Izraelom, Amerikom i Britanijom? Odgovor je jednostavan! Nemačka, iz ekonomskih interesa, klizi prema savezu sa Rusijom što je nedopustivo sa aspekta vladara iz senke. Zbog toga se Nemačkoj i Francuskoj, koja lavira, sprema građanski rat koji navodno treba da ih očisti od muslimanske okupacije, ali i da ih satre. Evropska unija mora da gori... Neonacisti i islamski teroristi su deo istog scenarija koji sprovodi MI-6!
Osnovna tehnika britanskog špijunskog umeća jeste da su, pre početka sukoba, svi akteri na sceni njihovi agenti od uticaja, što se zove balans sile. Medijskom, finansijskom i oružanom pomoći određuje se pobednik ne po kriterijumu pravde, već korisnosti za britansku krunu, Rotšilde i Rokfelere. Rat je biznis, a naručioci posla su iz Komiteta 300. Momci iz tajnog društva B’nai B’rit su kontrolori, agenti MI-6 su preduzimači, a teroristi i mafijaši su izvođači radova. Srbija i Nemačka su meta napada.
Britanski pečat
je više od špijunnskog romana, to je priručnik kojim se patriote u bezbednosnim strukturama edukuju kako se stvarno vode špijunske operacije u inostranstvu. Zgrabite ovu knjigu i otkrijte tajnu sudbinu Evrope!
Детаљни подаци о књизиНаслов: Islamska republika Nemačka 2: Britanski pečat
Издавач: Laguna
Страна: 504 (cb)
Povez: meki
Писмо: ћирилица
Формат: 13x20 cm
Година издања: 2012
ИСБН: 978-86-521-0947-0